0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Italy
Serie A
Napoli
۳
۱
Torino FC
Finished
۱۶:۳۰
Internazionale Milano
-
-
AS Roma
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
England
Premier League
Liverpool
۳
۲
Brighton and Hove Albion
inprogress
۱۷:۳۰
Crystal Palace FC
۱
۱
Chelsea
inprogress
۱۷:۳۰
Arsenal
۳
۱
Tottenham Hotspur
Finished
۱۵:۰۰
Fulham
۰
۴
Newcastle United FC
inprogress
۱۷:۳۰
Bournemouth AFC
۰
۰
Brentford
inprogress
۱۷:۳۰
Southampton FC
۱
۲
Everton
inprogress
۱۷:۳۰
Germany
Bundesliga
1. FC Koln
۳
۲
Borussia Dortmund
inprogress
۱۷:۰۰
RB Leipzig
۴
۰
VfL Bochum
Finished
۱۷:۰۰
Eintracht Frankfurt
۲
۰
1. FC Union Berlin
inprogress
۱۷:۰۰
SC Freiburg
۲
۱
1. FSV Mainz 05
inprogress
۱۷:۰۰
VfL Wolfsburg
۳
۲
VfB Stuttgart
inprogress
۱۷:۰۰
Netherlands
Eredivisie
Cambuur Leeuwarden
۰
۰
PSV Eindhoven
inprogress
۱۸:۰۰
Spain
La Liga
Getafe
۲
۲
Real Valladolid
inprogress
۱۷:۴۵
Cadiz
۰
۰
Villarreal CF
Finished
۱۵:۳۰
Japan
J League
Cerezo Osaka
۱
۱
Shonan Bellmare
Finished
۰۸:۳۰
Kashima Antlers
۰
۱
FC Tokyo
Finished
۰۹:۳۰
Consadole Sapporo
۴
۳
Kawasaki Frontale
Finished
۱۰:۳۰
Nagoya Grampus Eight
۰
۴
Yokohama F Marinos
Finished
۱۰:۳۰
Sagan Tosu
۰
۱
Kyoto Purple Sanga
Finished
۰۹:۳۰
Avispa Fukuoka
۰
۱
Vissel Kobe
Finished
۰۸:۳۰
Sanfrecce Hiroshima
۴
۱
Urawa Red Diamonds
Finished
۰۹:۳۰
Gamba Osaka
۰
۰
Kashiwa Reysol
Finished
۱۰:۳۰
Russia
Premier League
FK Khimki
۱
۲
CSKA Moscow
inprogress
۱۷:۰۰
FK Lokomotiv Moscow
-
-
FC Ural Yekaterinburg
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Gazovik Orenburg
۴
۱
PFK Sochi
Finished
۱۴:۳۰
Turkey
Super Lig
Ankaragucu
۱
۱
Istanbul Basaksehir FK
inprogress
۱۷:۳۰
Kayserispor
۱
۰
Trabzonspor
inprogress
۱۷:۳۰
Kasimpasa SK
۱
۰
Gazisehir Gaziantep FK
Finished
۱۵:۰۰
Scotland
Premiership
Hearts Of Midlothian FC
۰
۴
Glasgow Rangers FC
Finished
۱۵:۰۰
Celtic FC
۲
۱
Motherwell
inprogress
۱۷:۳۰
Aberdeen FC
۴
۱
Kilmarnock
inprogress
۱۷:۳۰
Saint Mirren FC
۰
۰
FC Livingston
inprogress
۱۷:۳۰
Dundee United FC
۰
۲
St. Johnstone
inprogress
۱۷:۳۰
Ross County
۰
۱
Hibernian FC
inprogress
۱۷:۳۰
United Arab Emirates
Pro League
Al Sharjah SCC
۳
۰
Al Khaleej Khor Fakkan
Finished
۱۶:۴۵
Baniyas FC
۱
۱
Al Jazira
Finished
۱۶:۴۵
Al-Nasr
-
-
Al Wasl
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Dibba AL Fujairah
-
-
Ajman
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
France
Ligue 1
Racing Club Strasbourg
۰
۰
Stade Rennes FC
inprogress
۱۸:۳۰
Uruguay
Primera Division Clausura
Cerro Largo FC
۱
۰
Danubio
Finished
۰۰:۳۰
Plaza Colonia
۱
۳
Liverpool FC Montevideo
Finished
۰۳:۰۰
Montevideo City Torque
-
-
Cerrito CS
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Japan
J2 League
F.C. Ryukyu
۰
۱
Yokohama FC
Finished
۱۳:۰۰
Montedio Yamagata
۱
۱
Albirex Niigata
Finished
۰۸:۳۰
Ventforet Kofu
۰
۱
Tochigi SC
Finished
۰۸:۳۰
Oita Trinita
۳
۱
V-Varen Nagasaki
Finished
۱۳:۳۰
Tokushima Vortis
۳
۲
Machida Zelvia
Finished
۱۰:۳۰
ThespaKusatsu Gunma
۱
۰
Omiya Ardija
Finished
۰۸:۳۰
Argentina
Liga Profesional
Union Santa Fe
۰
۱
Newell's Old Boys
Finished
۰۴:۰۰
Racing Club
۴
۳
Rosario Central
Finished
۰۴:۰۰
Tigre
۳
۰
Club Atletico Aldosivi
Finished
۰۱:۳۰
Estudiantes de la Plata
۲
۴
Colon de Santa Fe
Finished
۰۱:۳۰
Platense
-
-
Defensa y Justicia
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Central Cordoba De Santiago
-
-
Sarmiento
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
United States
MLS
Toronto FC
۰
۱
Inter Miami CF
Finished
۰۳:۰۰
Republic of Korea
K-League 1
Incheon United FC
۰
۳
Ulsan Hyundai Horang-i
Finished
۱۱:۰۰
FC Seoul
۲
۳
Daegu FC
Finished
۰۸:۳۰
Jeonbuk Hyundai Motors FC
۳
۱
Pohang Steelers
Finished
۱۳:۳۰
Mexico
LIGA MX
FC Juarez
۳
۱
Pumas UNAM
Finished
۰۵:۳۰
Puebla
۱
۲
Club America
Finished
۰۳:۳۰
Brazil
Serie B
CS Alagoano
۱
۲
Guarani FC De Campinas
Finished
۰۱:۳۰
Operario PR
۱
۱
Vila Nova GO
Finished
۰۱:۳۰
Chapecoense SC
۳
۱
EC Bahia
Finished
۰۴:۰۰
Sampaio Correa-MA
۲
۱
Gremio RS
Finished
۰۱:۳۰
Brusque
۰
۱
Criciuma EC
inprogress
۱۷:۳۰
Peru
Primera Division
Utc de Cajamarca
۴
۰
Universidad Cesar Vallejo
Finished
۰۰:۰۰
Carlos A. Mannucci
۰
۱
Ayacucho FC
Finished
۰۳:۳۰
Qatar
Stars League Cup
Umm Salal
-
-
Al Sadd
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
Al-Wakra
-
-
Al Sailiya
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
Al-Ahli Doha
-
-
Qatar SC Doha
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
Republic of Korea
K-League 2
Gimpo Citizen
۱
۰
Chungnam Asan
Finished
۰۸:۰۰
FC Anyang
۲
۰
Ansan Greeners
Finished
۱۳:۰۰
Seoul E-Land FC
۳
۰
Bucheon FC 1995
Finished
۱۰:۳۰
England
Championship
Sheffield United FC
۱
۰
Birmingham City FC
inprogress
۱۷:۳۰
Blackpool FC
۰
۱
Norwich City FC
inprogress
۱۷:۳۰
Reading
۲
۰
Huddersfield Town
inprogress
۱۷:۳۰
Cardiff City FC
۰
۱
Burnley FC
inprogress
۱۷:۳۰
Sunderland
۰
۰
Preston North End FC
inprogress
۱۷:۳۰
Bristol City FC
۱
۲
Queens Park Rangers FC
inprogress
۱۷:۳۰
Blackburn Rovers
۱
۰
Millwall
inprogress
۱۷:۳۰
West Bromwich Albion FC
۱
۱
Swansea City
inprogress
۱۷:۳۰
Rotherham United FC
۰
۱
Wigan Athletic
inprogress
۱۷:۳۰
Coventry City FC
۱
۰
Middlesbrough FC
inprogress
۱۷:۳۰
Paraguay
Primera Division
Sol de America
۰
۱
Cerro Porteno
Finished
۰۲:۰۰
United States
USL Championship
Las Vegas Lights
۰
۰
New Mexico United
Finished
۰۵:۳۰
Canada
Canadian Premier League
Pacific FC
۱
۰
FC Edmonton
Finished
۰۵:۳۰
Portugal
Primeira Liga
Futebol Clube Vizela
۱
۰
Portimonense
inprogress
۱۸:۰۰
Bolivia
LFPB
Guabira Santa Cruz
۱
۱
Jorge Wilstermann
Finished
۰۳:۳۰
Czech Republic
1. Liga
Bohemians 1905
۱
۱
FC Viktoria Plzen
inprogress
۱۷:۳۰
FC Banik Ostrava
۰
۲
Dynamo Ceske Budejovice
inprogress
۱۷:۳۰
FK Mlada Boleslav
۱
۰
SK Sigma Olomouc
inprogress
۱۷:۳۰
Mexico
Liga MX Femenil
Gallos Blancos Del Queretaro (W)
۰
۱
Cruz Azul (W)
Finished
۰۱:۳۵
Tijuana (W)
۱
۰
Toluca (W)
Finished
۰۳:۳۰
Tigres Uanl (W)
۲
۲
Monterrey (W)
Finished
۰۵:۳۰
Italy
Serie B
Modena
۱
۰
Reggina
Finished
۱۵:۳۰
Cagliari
۱
۴
SSC Venezia
Finished
۱۵:۳۰
Palermo
۰
۱
FC Sudtirol Bolzano
Finished
۱۵:۳۰
Cittadella
۰
۲
Ternana
Finished
۱۵:۳۰
Bari
۶
۲
Brescia
Finished
۱۵:۳۰
AC Perugia
۰
۱
Pisa
inprogress
۱۷:۴۵
SPAL 1907 Ferrara
۰
۲
Genoa
Finished
۱۵:۳۰
AC Parma
۲
۱
Frosinone
Finished
۱۵:۳۰
Japan
J3 League
Fujieda MYFC
۴
۱
Yokohama S.C.C
Finished
۰۸:۳۰
Kagoshima United
۴
۱
Nagano Parceiro
Finished
۱۳:۳۰
Germany
2. Bundesliga
SpVgg Greuther Furth
۱
۱
SV 1916 Sandhausen
Finished
۱۴:۳۰
TSV Fortuna Dusseldorf
۴
۱
Arminia Bielefeld
Finished
۱۴:۳۰
KSV Holstein Kiel
۱
۱
FC Hansa Rostock
Finished
۱۴:۳۰
Chile
Tercera Division
Deportes Linares
۱
۱
AC Colina
Finished
۰۲:۰۰
Ecuador
Serie A
Gualaceo SC
۰
۱
Universidad Catolica Quito
Finished
۰۳:۳۰
United States
NWSL
San Diego Wave (W)
۰
۰
North Carolina (W)
Finished
۰۵:۳۰
Slovenia
Prva liga
NK Olimpija Ljubljana
-
-
Tabor Sezana
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
NK Domzale
۲
۲
NS Mura
Finished
۱۶:۳۰
Argentina
Primera B Nacional
Gimnasia Y Esgrima de Jujuy
۱
۱
San Martin Tucuman
Finished
۰۳:۴۰
Germany
Bundesliga U19
FSV Mainz 05 U19
۳
۲
Eintracht Frankfurt U19
Finished
۱۲:۳۰
Hannover 96 U19
۲
۱
Hansa Rostock U19
Finished
۱۲:۳۰
Bayern Munich U19
۱
۳
TSG Hoffenheim U19
Finished
۱۲:۳۰
Bayer Leverkusen U19
۱
۲
VfL Bochum U19
Finished
۱۲:۳۰
FC Augsburg U19
۲
۲
VfB Stuttgart U19
Finished
۱۴:۳۰
VfL Wolfsburg U19
۲
۲
FC Magdeburg U19
Finished
۱۳:۳۰
Hertha BSC Berlin U19
۴
۰
Hertha Zehlendorf U19
Finished
۱۲:۳۰
Borussia Dortmund U19
۲
۱
Bonner SC U19
Finished
۱۴:۳۰
FC St. Pauli U19
۶
۰
Energie Cottbus U19
Finished
۱۲:۳۰
RB Leipzig U19
۲
۱
Berliner AK 07 U19
Finished
۱۴:۳۰
Werder Bremen U19
۲
۳
Hamburger SV U19
Finished
۱۴:۳۰
VfB 03 Hilden U19
۲
۳
Fortuna Dusseldorf U19
Finished
۱۴:۳۰
SC Freiburg U19
۰
۱
Astoria Walldorf U19
Finished
۱۴:۳۰
Darmstadt 98 U19
۱
۱
Nurnberg U19
Finished
۱۵:۳۰
Venezuela
Primera Division
Caracas FC
۲
۰
Deportivo La Guaira
Finished
۰۰:۳۰
Estudiantes de Mérida
۳
۲
CD Hermanos Colmenares
Finished
۰۲:۴۵
Colombia
Primera A
Independiente Medellin
۳
۱
Alianza Petrolera
Finished
۰۴:۳۰
Latvia
LMT Virsliga
Tukums 2000
۱
۰
FK Auda
Finished
۱۳:۳۰
Rigas Futbola Skola
۶
۰
FS Metta/Lu
Finished
۱۵:۳۰
FK Liepaja
۵
۲
Spartaks Jurmala
Finished
۱۶:۳۰
Austria
Bundesliga
FC Red Bull Salzburg
۰
۰
LASK Linz
inprogress
۱۸:۳۰
WSG Wattens Swarovski Tirol
۰
۰
SK Rapid Wien
inprogress
۱۸:۳۰
SC Austria Lustenau
۰
۱
Wolfsberger Athletik Club
inprogress
۱۸:۳۰
Czech Republic
1. Liga U19
Hradec Kralove U19
۲
۱
Sparta Prague U19
Finished
۱۲:۳۰
Vysocina Jihlava U19
۲
۱
Fastav Zlin U19
Finished
۱۲:۳۰
Banik Ostrava U19
۵
۰
Karvina U19
Finished
۱۱:۳۰
Mlada Boleslav U19
۱
۲
Viktoria Plzen U19
Finished
۱۲:۳۰
FC Slovacko U19
۰
۲
Zbrojovka Brno U19
Finished
۱۲:۳۰
FC Pardubice U19
۷
۲
Pribram U19
Finished
۱۲:۳۰
Sigma Olomouc U19
۳
۲
Slavia Prague U19
Finished
۱۴:۳۰
Ceske Budejovice U19
۲
۱
Dukla Praha U19
Finished
۱۵:۱۵
Germany
3.Liga
BV Borussia 09 Dortmund II
۱
۱
TSV 1860 Munchen
Finished
۱۵:۳۰
VfL Osnabruck
۵
۰
SV Waldhof 07 Mannheim
Finished
۱۵:۳۰
SpVgg Bayreuth
۱
۱
1.FC Dynamo Dresden
Finished
۱۵:۳۰
SV Elversberg
۱
۲
SC Verl 1924
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Saarbrucken
۲
۲
SC Freiburg II
Finished
۱۵:۳۰
MSV Duisburg
۱
۰
Hallescher FC
Finished
۱۵:۳۰
Republic of Korea
K3 - League
Gyeongju Korea H&N Power
۱
۱
Hwaseong FC
Finished
۰۹:۳۰
Paju Citizen FC
۲
۱
Daejeon Korail
Finished
۰۹:۳۰
Siheung Citizen
۲
۲
Pocheon Citizens FC
Finished
۰۸:۳۰
Cheongju City FC
۰
۱
Gimhae City
Finished
۱۳:۳۰
Cheonan City
۰
۰
Dangjin Citizen FC
Finished
۰۹:۳۰
Italy
Campionato Primavera
Inter Milan U19
۱
۱
Atalanta U19
Finished
۱۲:۳۰
Cagliari U19
۲
۱
Napoli U19
Finished
۱۲:۳۰
Torino U19
۳
۴
Juventus U19
Finished
۱۴:۳۰
Sampdoria U19
۱
۲
Frosinone U19
Finished
۱۶:۳۰
Cesena U19
۰
۰
Sassuolo U19
Finished
۱۶:۳۰
Ukraine
Premier League
Metal Kharkiv
۰
۴
FC Shakhtar Donetsk
inprogress
۱۷:۳۰
FK Lviv
۰
۳
SC Dnipro-1
Finished
۱۵:۳۰
FC Ingulets Petrove
۰
۱
FC Vorskla Poltava
Finished
۱۳:۳۰
Norway
Eliteserien
Tromso IL
۰
۱
Molde FK
inprogress
۱۷:۳۰
Lillestrom SK
-
-
FK Bodo Glimt
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Valerenga IF Oslo
-
-
Stromsgodset IF
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Singapore
Premier League
Tampines Rovers FC
۰
۰
Geylang United FC
Finished
۱۳:۰۰
Tanjong Pagar United FC
۸
۱
Young Lions
Finished
۱۳:۰۰
Vietnam
V-League
Lam Son Thanh Hoa
۲
۱
Binh Dinh
Finished
۱۳:۳۰
TT Ha Noi
۵
۱
Becamex Binh Duong FC
Finished
۱۵:۴۵
Song Lam Nghe An
۰
۱
The Cong Viettel FC
Finished
۱۴:۳۰
Nam Dinh
۲
۰
Hong Linh Ha Tinh
Finished
۱۴:۳۰
Bulgaria
A PFG
PFC Lokomotiv Sofia
۱
۰
PFC Ludogorets Razgrad
Finished
۱۴:۱۵
Spain
LaLiga 2
CD Mirandes
۱
۱
Las Palmas
inprogress
۱۷:۴۵
Racing Santander
۰
۰
Malaga CF
inprogress
۱۷:۴۵
Myanmar
National League
Yadanarbon
۱
۱
Shan United FC
Finished
۱۲:۳۰
Switzerland
Super League
FC Basel
-
-
FC St. Gallen
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Australia
NPL Capital Territory
Canberra Croatia
۱
۲
Monaro Panthers FC
Finished
۱۱:۳۰
Serbia
Super Liga
FK Backa Topola
۲
۱
FK Radnik Surdulica
Finished
۱۶:۳۰
FK Javor Ivanjica
۰
۰
FK Vozdovac
inprogress
۱۸:۳۰
Croatia
HNL
NK Osijek
۲
۰
NK Lokomotiva Zagreb
inprogress
۱۸:۲۵
Sweden
Allsvenskan
Degerfors IF
-
-
Djurgardens IF
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Malmo FF
۰
۰
Hammarby IF
Finished
۱۶:۳۰
Colombia
Primera B
Tigres FC
۲
۱
Bogota FC
Finished
۰۲:۳۰
Romania
Liga II
AFC Progresul Spartac Bucuresti
۲
۲
Unirea Dej
Finished
۱۱:۳۰
Viitorul Selimbar
۱
۱
Steaua Bucuresti
Finished
۱۲:۳۰
CSMS Iasi
۲
۰
CS Minaur Baia Mare
Finished
۱۱:۳۰
ACS Dumbravita
۱
۰
CS Ripensia Timisoara
Finished
۱۱:۳۰
Australia
FFA Cup
Sydney United
۰
۲
Macarthur FC
Finished
۱۳:۱۵
Finland
Kakkonen Lohko A
Kiffen
۰
۲
PK Keski-Uusimaa
Finished
۱۴:۳۰
Jippo Joensuu
۱
۱
KäPa/PuLe
Finished
۱۴:۳۰
Atlantis FC Edustus
۴
۱
Peka
Finished
۱۴:۳۰
Futura
۰
۱
PPJ Helsinki
Finished
۱۴:۳۰
KuPS Akatemia
۰
۳
Lahden Reipas
Finished
۱۴:۳۰
FC LaPa
۰
۲
NJS
Finished
۱۴:۳۰
France
Ligue 2
AS St. Etienne
۲
۲
Grenoble Foot 38
Finished
۱۶:۳۰
Saudi Arabia
Profesional League
Al Raed Buraidah
-
-
Al Adalah
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Dhamk
-
-
Al-Tai
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Denmark
1st Division
Nykobing FC
۲
۳
SonderjyskE
Finished
۱۶:۳۰
Vendsyssel FF
۴
۱
Elite 3000 Helsingor
Finished
۱۵:۳۰
England
League 2
Leyton Orient
۰
۲
Newport County FC
inprogress
۱۷:۳۰
Harrogate Town
۱
۲
Bradford City
Finished
۱۵:۳۰
Crawley Town
۱
۱
Stevenage Borough
inprogress
۱۷:۳۰
Stockport
۱
۰
Walsall FC
inprogress
۱۷:۳۰
Rochdale
۱
۱
Doncaster Rovers
inprogress
۱۷:۳۰
Swindon Town
۰
۰
Northampton Town
inprogress
۱۷:۳۰
Tranmere Rovers
۱
۰
Barrow FC
inprogress
۱۷:۳۰
Carlisle United
۰
۰
Crewe Alexandra
inprogress
۱۷:۳۰
Salford City
۱
۱
Grimsby Town
inprogress
۱۷:۳۰
AFC Wimbledon
۱
۱
Colchester United
inprogress
۱۷:۳۰
Gillingham
۰
۰
Sutton United FC
inprogress
۱۷:۳۰
England
National League
Notts County
۳
۱
Altrincham
inprogress
۱۷:۳۰
Chesterfield
۰
۲
Maidenhead United
inprogress
۱۷:۳۰
Oldham Athletic
۱
۰
Wrexham
inprogress
۱۷:۳۰
Boreham Wood FC
-
-
Maidstone Utd
بازی شروع نشده است
۱۹:۵۰
Dorking Wanderers
۵
۰
Dagenham & Redbridge
inprogress
۱۷:۳۰
Torquay United
۱
۱
Scunthorpe United
inprogress
۱۷:۳۰
Halifax Town
۰
۲
Woking FC
inprogress
۱۷:۳۰
Southend United
۱
۰
Yeovil Town
inprogress
۱۷:۳۰
Solihull Moors
۰
۱
Bromley
inprogress
۱۷:۳۰
Barnet
۰
۲
York City FC
inprogress
۱۷:۳۰
Aldershot Town FC
۱
۰
Wealdstone FC
inprogress
۱۷:۳۰
Gateshead
۰
۱
Eastleigh
inprogress
۱۷:۳۰
Finland
Kolmonen
PK 37 Iisalmi
۱
۲
FCJ Blackbird
Finished
۱۳:۳۰
Korsnas FF
۲
۳
Sporting Kristina
Finished
۱۴:۳۰
Kultsu
۲
۳
IPS Edustus
Finished
۱۴:۳۰
Roi United
۲
۱
OPS Oulu
Finished
۱۵:۳۰
MPS/Atletico Malmi
۱
۳
TiPS
Finished
۱۵:۳۰
HauPa
۴
۴
Tervarit
Finished
۱۵:۳۰
PaiHa
۴
۲
Masku
Finished
۱۵:۳۰
Japan
Nadeshiko League Women
Speranza Takatsuki FC (W)
۱
۰
Nittaidai Nippon Scu (W)
Finished
۰۷:۳۰
Orca Kamogawa FC (W)
۳
۳
Cerezo Osaka Sakai (W)
Finished
۰۷:۳۰
Poland
III Liga, Group 1
Legia Warsaw II
۴
۱
KS Warta Sieradz
Finished
۱۳:۳۰
Bron Radom
۴
۰
MMKS Concordia Elblag
Finished
۱۵:۳۰
KS Blonianka Blonie
۳
۵
Pogon Grodzisk Mazowiecki
Finished
۱۶:۳۰
Swit Nowy Dwór Mazowiecki
۲
۰
Olimpia Zambrow
Finished
۱۶:۳۰
Sokol Ostroda
۰
۴
Unia Skierniewice
Finished
۱۶:۳۰
Mlawianka Mlawa
-
-
MKS Pilica Bialobrzegi
inprogress
۱۷:۳۰
Lechia Tomaszow Mazowiecki
۱
۱
Legionovia Legionowo
inprogress
۱۷:۳۰
Ursus Warsawa
۲
۱
LKS Lodz II
inprogress
۱۷:۳۰
Denmark
Danmarksserien, Group 2
Kfum Kobenhavn
۳
۳
Naestved BK II
Finished
۱۳:۳۰
Frederikssund IK
-
-
Skjold
Finished
۱۴:۳۰
Allerod FK
-
-
Ledoje-Smorum Fodbold
Finished
۱۴:۳۰
BK Avarta
-
-
Slagelse
Finished
۱۴:۳۰
Estonia
Meistriliiga
JK Tallinna Kalev
۱
۰
Parnu JK Vaprus
Finished
۱۵:۰۰
FC Kuressaare
۱
۱
JK Tammeka Tartu
inprogress
۱۷:۳۰
Panama
Liga Prom
SD Atletico Nacional
۰
۱
SD Panama Oeste
Finished
۰۱:۳۰
Union Cocle
۰
۲
Atletico Chiriqui Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Potros Del Este Reserves
۲
۲
Plaza Amador Reserves
Finished
۰۴:۳۰
Sweden
Superettan
AFC Eskilstuna
۰
۱
Orebro SK
Finished
۱۴:۳۰
Orgryte IS
۴
۰
IK Brage Borlange
Finished
۱۶:۳۰
Ostersunds FK
۰
۰
Halmstads BK
Finished
۱۶:۳۰
Landskrona Bois
۳
۱
Dalkurd FF
Finished
۱۶:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko C
OLS
۱
۲
OTP
Finished
۱۴:۳۰
JJK Jyvaskyla
۰
۰
Närpes Kraft
Finished
۱۴:۳۰
Komeetat
۰
۴
VIFK Vaasa
Finished
۱۴:۳۰
GBK Kokkola
۲
۴
JS Hercules
Finished
۱۴:۳۰
FC Vaajakoski
۱
۲
Jakobstads BK
Finished
۱۴:۳۰
KajHa
۲
۲
RoPS Rovaniemi
Finished
۱۴:۳۰
Azerbaijan
Premier League
FK Qarabag
۱
۱
PFC Neftchi Baku
inprogress
۱۷:۳۰
PFK Turan Tovuz
۱
۳
FK Zira
Finished
۱۵:۰۰
England
League One
Bolton Wanderers
۱
۰
Lincoln City
inprogress
۱۷:۳۰
Accrington Stanley
۱
۰
Morecambe FC
inprogress
۱۷:۳۰
Exeter City FC
۰
۱
Bristol Rovers
inprogress
۱۷:۳۰
Cheltenham Town
۲
۰
Shrewsbury Town
inprogress
۱۷:۳۰
Wycombe Wanderers
۰
۱
Plymouth Argyle FC
inprogress
۱۷:۳۰
Milton Keynes Dons FC
۰
۳
Peterborough United
inprogress
۱۷:۳۰
Cambridge United
۰
۱
Derby County
inprogress
۱۷:۳۰
Fleetwood Town
۰
۰
Barnsley FC
inprogress
۱۷:۳۰
Charlton Athletic FC
۱
۱
Oxford United
inprogress
۱۷:۳۰
Port Vale
۰
۰
Sheffield Wednesday FC
inprogress
۱۷:۳۰
Ipswich Town FC
۱
۱
Portsmouth
inprogress
۱۷:۳۰
Burton Albion
۱
۱
Forest Green Rovers
inprogress
۱۷:۳۰
Italy
Serie C, Group C
Pescara
-
-
ASD Nuova Monterosi
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Virtus Francavilla
-
-
Fidelis Andria 1928
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Messina
۱
۰
Giugliano
Finished
۱۶:۰۰
Crotone
-
-
Juve Stabia
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Avellino
-
-
Potenza Calcio
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Taranto Sport
-
-
Foggia
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Audace Cerignola
-
-
Gelbison Cilento SSD
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
AZ Picerno ASD
-
-
AC Monopoli
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Viterbese
-
-
Latina Calcio
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
FC Turris Neapolis 1944
-
-
Catanzaro
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Poland
Ekstraklasa
KKS Lech Poznan
-
-
KP Legia Warszawa
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
KS Gornik Zabrze
۲
۳
Zaglebie Lubin SSA
Finished
۱۶:۳۰
Kazakhstan
Premier League
FC Taraz
۰
۱
Maktaaral FC
inprogress
۱۷:۳۰
FK Kaspyi Aktau
۱
۰
FK Aksu
Finished
۱۴:۳۰
Ordabasy Shymkent
۲
۰
FC Atyrau
Finished
۱۵:۳۰
Scotland
League One
Dunfermline
۰
۰
Peterhead
inprogress
۱۷:۳۰
Falkirk FC
۲
۰
Clyde FC
inprogress
۱۷:۳۰
Montrose
۱
۱
FC Edinburgh
inprogress
۱۷:۳۰
Queen of the South
۱
۰
Alloa Athletic
inprogress
۱۷:۳۰
Kelty Hearts
۰
۰
Airdrieonians FC
inprogress
۱۷:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko B
Musan Salama
۲
۱
SalPa Salo
Finished
۱۴:۳۰
GrIFK Grankulla
۲
۰
FC Jazz Pori
Finished
۱۴:۳۰
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
۱
۰
VJS Vantaa
Finished
۱۴:۳۰
KaaPo
۰
۶
Klubi 04
Finished
۱۴:۳۰
Tampere United
۰
۱
EPS
Finished
۱۴:۳۰
HJS Akatemia
۱
۴
Ilves II
Finished
۱۴:۳۰
Chile
Primera Division
Union La Calera
۲
۰
Coquimbo Unido
Finished
۰۲:۳۰
Huachipato
۰
۰
CD Antofagasta
inprogress
۱۸:۳۰
Italy
Serie A Women
Fiorentina (W)
۲
۰
Sassuolo (W)
Finished
۱۴:۰۰
AC Milan (W)
۲
۱
Sampdoria (W)
Finished
۱۶:۰۰
Armenia
Premier League
FC Shirak
۱
۲
Lernayin Artsakh FC
Finished
۱۴:۳۰
Pyunik Yerevan
۵
۱
Alashkert
Finished
۱۶:۳۰
Lithuania
I Lyga
FK Ekranas
۱
۲
FK Neptunas Klaipeda
Finished
۱۴:۳۰
FC Garliava
۲
۰
FK Babrungas Plunge
Finished
۱۵:۳۰
Wales
Premier League
Connah's Quay Nomads
۱
۰
Haverfordwest County
inprogress
۱۷:۰۰
Pontypridd Town
۳
۱
Caernarfon Town FC
inprogress
۱۷:۰۰
Cardiff Metropolitan University F.C.
۲
۱
Aberystwyth Town FC
inprogress
۱۷:۰۰
Flint Town United
۱
۱
Penybont
inprogress
۱۷:۰۰
Panama
LPF
San Francisco FC
۰
۲
Independiente de La Chorrera
Finished
۰۴:۳۰
Australia
Capital Territory Premier League Women
Canberra Olympic (W)
۴
۱
Belconnen United (W)
Finished
۰۸:۳۰
Czech Republic
3. Liga - CFL, Group A
Motorlet Praha
۲
۲
Dukla Prague B
Finished
۱۱:۴۵
FK Zbuzany 1953
۳
۱
Povltavska FA
Finished
۱۱:۴۵
Ceske Budejovice B
۰
۳
Viktoria Plzen B
Finished
۱۲:۰۰
FK Kraluv Dvur
۰
۱
TJ Jiskra Domazlice
Finished
۱۲:۰۰
TJ Prestice
۱
۲
Loko Vltavin
Finished
۱۶:۰۰
1. FC Karlovy Vary
۰
۲
FK Admira Praha
inprogress
۱۷:۳۰
Spain
Primera Division Women
Real Betis (W)
۱
۲
UD Granadilla Tenerife (W)
Finished
۱۳:۳۰
CD Alaves (W)
۰
۴
Villarreal (W)
Finished
۱۳:۳۰
Sporting de Huelva (W)
۰
۰
Valencia (W)
inprogress
۱۷:۳۰
FC Barcelona (W)
-
-
Madrid CFF (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
Norway
3. Division avd. 6
FK Senja Silsand
۲
۱
Floya
Finished
۱۵:۳۰
Lorenskog IF
۲
۰
Gjelleraasen
Finished
۱۶:۳۰
Scotland
Championship
Partick Thistle
۳
۱
Greenock Morton
inprogress
۱۷:۳۰
Queen's Park
۱
۰
Raith Rovers
inprogress
۱۷:۳۰
Hamilton Academicals FC
۰
۱
Dundee FC
inprogress
۱۷:۳۰
Ayr United
۰
۱
Inverness Caledonian Thistle
inprogress
۱۷:۳۰
Cove Rangers
۲
۰
Arbroath
inprogress
۱۷:۳۰
Belgium
First Division A
Oud-Heverlee Leuven
۰
۲
Union St.-Gilloise
inprogress
۱۷:۳۰
KVC Westerlo
-
-
Zulte-Waregem
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
KV Oostende
-
-
Racing Genk
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
Romania
Liga I
CS Dacia Mioveni
-
-
FC U Craiova 1948
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Slovakia
Super Liga
MSK Zilina
-
-
FK AS Trencin
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Tatran Liptovsky Mikulas
-
-
DAC Dunajska
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Dukla Banska Bystrica
-
-
MFK Zemplin Michalovce
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
England
Premier League 2 Division 1
Chelsea FC U21
۲
۲
Leicester U21
Finished
۱۴:۳۰
Blackburn Rovers U21
۶
۱
Manchester United U21
Finished
۱۴:۳۰
FC Liverpool U21
۱
۱
Arsenal U21
Finished
۱۶:۳۰
West Ham Utd U21
۰
۱
Crystal Palace U21
Finished
۱۶:۳۰
Turkey
2. Lig - Red Group
Karacabey Belediyespor
۲
۱
Adiyamanspor
Finished
۱۶:۳۰
Kirsehir Belediye Spor
۳
۰
Utas Usakspor
Finished
۱۵:۳۰
Kocaelispor
۳
۰
Balikesirspor
Finished
۱۶:۰۰
Etimesgut Belediyespor
۱
۲
Hekimoglu Trabzon
Finished
۱۵:۳۰
Sariyer GK
۱
۲
Kirklarelispor
Finished
۱۶:۰۰
Ankara Demirspor
۲
۰
Pazarspor
Finished
۱۵:۳۰
Serik Belediyespor
۱
۵
1928 Bucaspor
Finished
۱۵:۳۰
Diyarbekirspor Kulubu
-
-
Zonguldak Komurspor
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Iskenderun
-
-
Vanspor FK
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Thailand
Thai League 1
Nakhon Ratchasima
۱
۰
Khon Kaen United
Finished
۱۴:۳۰
Chiangrai United FC
۱
۱
Sukhothai FC
Finished
۱۵:۳۰
Bangkok Glass Pathumthani United FC
۳
۰
Muang Thong United
Finished
۱۶:۰۰
Police Tero FC
۰
۰
Lamphun Warrior FC
Finished
۱۵:۰۰
Denmark
Danmarksserien, Group 1
B 1908
۰
۳
Greve Fodbold
Finished
۱۳:۳۰
GVI
۱
۱
Goerslev IF
Finished
۱۳:۳۰
Poland
IV Liga
Rozwoj Katowice
۴
۰
KS Unia Dabrowa Gornicza
Finished
۱۲:۳۰
KTS-K Luzino
۱
۱
Gryf Slupsk
Finished
۱۲:۳۰
Zaglebie Sosnowiec II
۲
۲
Victoria Czestochowa
Finished
۱۲:۳۰
LKS Drama Zbroslawice
۲
۰
Przemsza Siewierz
Finished
۱۲:۳۰
Wislanie Jaskowice
۳
۲
LKS Luban Maniowy
Finished
۱۵:۳۰
Czech Republic
1. Liga Women
FC Viktoria Plzen (W)
۰
۰
FK Dukla Praha (W)
Finished
۱۲:۰۰
FC Slovan Liberec (W)
۶
۰
Lokomotiva Brno Horni Herspice (W)
Finished
۱۴:۳۰
Israel
Ligat Ha'AL
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
۰
۱
Hapoel Haifa
inprogress
۱۸:۳۰
FC Ashdod
-
-
Hapoel Hadera
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
Croatia
1. HNL U19
NK Lokomotiva Zagreb U19
۳
۲
Nk Rudes U19
Finished
۱۱:۳۰
NK Dinamo Zagreb U19
۳
۰
NK Radnik Sesvete U19
Finished
۱۶:۳۰
NK Osijek U19
۳
۳
NK Varazdin U19
Finished
۱۵:۳۰
HNK Gorica U19
۰
۱
NK Mladost Zdralovi U19
Finished
۱۶:۰۰
HNK Rijeka U19
۱
۰
HNK Sibenik U19
inprogress
۱۷:۳۰
NK Istra 1961 U19
۰
۰
HNK Cibalia U19
inprogress
۱۸:۳۰
Finland
U20 League
VJS Vantaa U20
۲
۱
Inter Turku U20
Finished
۱۲:۰۰
Poland
III Liga, Group 2
Gedania Gdansk
۳
۲
Baltyk Gdynia
Finished
۱۳:۳۰
Blekitni Stargard
۳
۱
Unia Janikowo
Finished
۱۴:۳۰
Sokol Kleczew
-
-
Vineta Wolin
Finished
۱۴:۳۰
Olimpia Grudziadz
۱
۱
Starogard Gdanski
inprogress
۱۷:۳۰
KS Polonia Sroda Wlkp
۲
۰
Pogon Szczecin II
Finished
۱۵:۳۰
KS Unia Solec Kujawski
۲
۲
Jarota Jarocin
Finished
۱۵:۳۰
Stolem Gniewino
۴
۱
Unia Swarzedz
Finished
۱۶:۳۰
Sweden
Division 1 Sodra
Tvaakers IF
۰
۰
BK Olympic
Finished
۱۴:۳۰
Ljungskile SK
۰
۲
Torns IF
inprogress
۱۷:۳۰
Lindome GIF
۱
۰
IFK Malmo FK
inprogress
۱۷:۳۰
Vanesrborgs IF
۱
۶
GAIS
Finished
۱۴:۳۰
Angelholms FF
۱
۲
Åtvidabergs FF
inprogress
۱۷:۳۰
Lunds BK
۱
۲
Oskarshamns Aik
inprogress
۱۷:۳۰
Sweden
Division 1 Norra
Orebro Syrianska IF
۱
۱
BK Forward
Finished
۱۴:۳۰
Sollentuna Utd FF
۰
۰
Taby FK
Finished
۱۴:۳۰
Umea FC
۱
۲
Sandvikens IF
inprogress
۱۷:۳۰
Hammarby Talang Ff
۳
۲
Gefle IF
inprogress
۱۷:۳۰
IFK Haninge
۰
۰
FC Stockholm Internazionale
inprogress
۱۷:۳۰
Hungary
NB I
Ujpest FC
۴
۰
Kisvarda FC
Finished
۱۶:۰۰
Debreceni VSC
۱
۰
Budapest Honved FC
inprogress
۱۸:۳۰
Austria
2. Liga
SK Rapid Wien II
۰
۱
SV Lafnitz
Finished
۱۶:۰۰
Grazer AK 1902
۱
۱
SK Sturm Graz II
Finished
۱۶:۰۰
VfB Admira Wacker Modling
۳
۱
FC Liefering
Finished
۱۶:۰۰
Jordan
Jordan League
Al Wehdat
۰
۰
Al Salt
inprogress
۱۸:۳۰
Russia
FNL
Volga Ulyanovsk
۰
۰
Energiya Khabarovsk
Finished
۱۵:۳۰
FC Ufa
۰
۲
FK Baltika Kaliningrad
Finished
۱۲:۱۵
FC Yenisey Krasnoyarsk
۲
۰
FC Dynamo Makhachkala
Finished
۱۳:۳۰
Veles Moscow
۱
۳
FC Volgar Astrakhan
Finished
۱۴:۳۰
Kamaz Nab Chelny
۲
۰
FC Rodina Kitaevskoe
Finished
۱۶:۳۰
FK Rubin Kazan
۱
۲
Arsenal Tula
Finished
۱۶:۳۰
Neftekhimik Nizhnekamsk
۰
۰
Akron Tolyatti
inprogress
۱۸:۳۰
PFC Kuban
۱
۰
FC Krasnodar II
inprogress
۱۸:۳۰
Alania Vladikavkaz
-
-
YFK Shinnik Yaroslav
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Rwanda
National League
Kiyovu Sport
۱
۲
Sunrise FC
Finished
۱۶:۳۰
Marines FC
۲
۳
Rayon Sports FC
Finished
۱۶:۳۰
Mukura Victory
۲
۳
Gorilla FC
Finished
۱۶:۳۰
Malaysia
Super League
Terengganu
۲
۰
Sabah
Finished
۱۶:۳۰
Kedah
۰
۱
Petaling Jaya City FC
Finished
۱۶:۳۰
Sarawak
۱
۴
Pahang
Finished
۱۵:۴۵
Johor Darul Takzim FC
۵
۰
Negeri Sembilan
Finished
۱۵:۴۵
Selangor FC
۵
۰
Melaka United
Finished
۱۶:۳۰
Turkey
1. Lig
Pendikspor
۳
۰
Goztepe AS Izmir
Finished
۱۴:۰۰
Sakaryaspor
۳
۱
Yeni Malatyaspor
Finished
۱۶:۳۰
Altay SK Izmir
-
-
Eyupspor
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Caykur Rizespor
-
-
Bodrumspor
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Austria
Regionalliga West - Vorarlberg
VfB Hohenems
۳
۴
FC Lauterach
inprogress
۱۷:۳۰
SC Bregenz
۰
۰
SC Rothis
inprogress
۱۷:۳۰
FC Egg
-
-
Admira Dornbirn
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Malta
Premier League
Santa Lucia F.C.
۰
۰
Gudja United
inprogress
۱۸:۴۵
Hamrun Spartans FC
۲
۰
Floriana FC
Finished
۱۶:۳۰
Mosta FC
۱
۱
Sirens FC
Finished
۱۶:۳۰
Zebbug Rangers FC
۰
۰
Marsaxlokk
inprogress
۱۸:۴۵
England
FA Cup
Congleton Town
۱
۱
AFC Fylde
Finished
۱۵:۰۰
Gloucester City FC
۰
۰
Merthyr Town
inprogress
۱۷:۳۰
Dulwich Hamlet FC
۰
۱
Folkestone Invicta FC
inprogress
۱۷:۳۰
Stocksbridge PS
۰
۰
Ashington
inprogress
۱۷:۳۰
Worthing FC
۱
۲
Eastbourne Borough FC
inprogress
۱۷:۳۰
Kings Lynn
۴
۱
Kettering Town FC
inprogress
۱۷:۳۰
Billericay Town FC
۳
۱
Biggleswade Town FC
inprogress
۱۷:۳۰
Alvechurch
۲
۰
Nuneaton Town FC
inprogress
۱۷:۳۰
Oxford City FC
۰
۰
Plymouth Parkway
inprogress
۱۷:۳۰
Weymouth FC
۳
۰
Welling United
inprogress
۱۷:۳۰
Scarborough Athletic
۱
۲
Curzon Ashton
inprogress
۱۷:۳۰
AFC Hornchurch
۲
۰
Braintree Town FC
inprogress
۱۷:۳۰
South Shields
۵
۱
Marske Utd FC
inprogress
۱۷:۳۰
Metropolitan Police FC
۱
۱
Chippenham Town FC
inprogress
۱۷:۳۰
Yate Town FC
۰
۱
Bracknell Town F.C.
inprogress
۱۷:۳۰
Coalville Town FC
۱
۰
AFC Sudbury
inprogress
۱۷:۳۰
Gainsborough Trinity
۰
۱
Worksop Town FC
inprogress
۱۷:۳۰
Chorley
۰
۰
Blyth Spartans FC
inprogress
۱۷:۳۰
Hyde United FC
۰
۰
Darlington
inprogress
۱۷:۳۰
Carshalton Athletic FC
۰
۱
Havant & Waterloville FC
inprogress
۱۷:۳۰
Swindon Supermarine
۰
۲
Farnborough FC
inprogress
۱۷:۳۰
Germany
Regionalliga West
SV Straelen
۱
۰
SC Wiedenbruck
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Kaan-Marienborn
۱
۳
TSV Fortuna Dusseldorf II
Finished
۱۵:۳۰
Borussia Monchengladbach II
۳
۳
FC Bocholt 1900
Finished
۱۵:۳۰
SV Rodinghausen
۲
۱
Wuppertaler SV Borussia
Finished
۱۵:۳۰
FC Schalke 04 II
۱
۰
SC Preussen Munster
inprogress
۱۵:۳۰
1. FC Koln II
۳
۲
SG Wattenscheid 09
Finished
۱۵:۳۰
TSV Alemannia Aachen
۱
۲
Fortuna Koln
Finished
۱۵:۳۰
Indonesia
Liga 1
Pusamania Borneo FC
۳
۰
Madura FC
Finished
۱۲:۰۰
Arema Malang
۲
۳
Persebaya Surabaya
Finished
۱۶:۳۰
Georgia
Erovnuli Liga
FC Samgurali Tskaltubo
۰
۳
Saburtalo
Finished
۱۵:۰۰
FC Gagra
۰
۰
FC Dila Gori
Finished
۱۵:۰۰
FC Telavi
۰
۰
FC Lokomotivi Tbilisi
inprogress
۱۷:۳۰
Norway
2. Division Group 1
Ullern
۰
۰
Vard Haugesund
Finished
۱۴:۳۰
Moss
۱
۰
Staal Jørpeland
Finished
۱۶:۳۰
Notodden FK
۳
۲
Egersund IK
Finished
۱۵:۳۰
Oern-Horten
۲
۴
Sotra Sportsklubb
Finished
۱۵:۳۰
FK Arendal
۴
۲
Kvik Halden FK
inprogress
۱۷:۳۰
Sweden
2. Division Norra Gotaland
Ahlafors IF
۳
۲
Stenungsunds IF
Finished
۱۴:۳۰
Karlslunds IF
۱
۲
Nordvarmland FF
Finished
۱۵:۳۰
IFK Kumla FK
۳
۱
Lidkopings FK
Finished
۱۵:۳۰
Herrestads AIF
۲
۰
IK Gauthiod
Finished
۱۶:۳۰
Poland
II Liga
Slask Wroclaw II
۱
۳
Znicz Pruszkow
Finished
۱۴:۳۰
Motor Lublin
۰
۰
Siarka Tarnobrzeg
inprogress
۱۸:۳۰
Pogon Siedlce
۱
۱
Wisla Pulawy
Finished
۱۶:۳۰
Olimpia Elblag
۲
۰
MKP Kotwica Kolobrzeg
Finished
۱۶:۰۰
Stomil Olsztyn
۲
۲
Lech Poznan II
Finished
۱۶:۳۰
Gornik Polkowice
-
-
Radunia Stezyca
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Republic of Kosovo
Superliga
FC Drita Gjilan
۲
۱
KF Drenica Skenderaj
Finished
۱۴:۳۰
KF Llapi Podujeve
۱
۱
FC Malisheva
Finished
۱۴:۳۰
Greece
U19 Super League
Olympiacos FC U19
۳
۱
Atromitos U19
Finished
۱۱:۳۰
Asteras Tripolis U19
۰
۲
OFI Crete U19
Finished
۱۴:۳۰
PAS Giannina U19
۱
۰
Panaitolikos U19
Finished
۱۲:۳۰
Indonesia
Liga 2
Sulut United FC
۱
۰
PSBS Biak Numfor
Finished
۱۰:۴۵
Persipal Palu BU
۰
۰
Putra Delta Sidoarjo
Finished
۱۰:۴۵
PSKC Cimahi
۰
۱
Sriwijaya
Finished
۱۴:۴۵
Persewar Waropen
۰
۰
Persipura Jayapura
Finished
۰۹:۴۵
Nusantara United
۰
۱
PSCS Cilacap
Finished
۱۱:۴۵
Persegres Gresik United
۲
۰
PSIM Yogyakarta
Finished
۱۱:۴۵
Persipa Pati
۲
۰
Persikab Bandung
Finished
۱۱:۴۵
Persekat Kabupaten Tegal
۰
۱
Bekasi City
Finished
۱۱:۴۵
PSPS Riau
۰
۱
Karo United
Finished
۱۲:۰۰
Persiraja Aceh
۱
۰
Perserang Serang
Finished
۱۳:۰۰
Persijap Jepara
۲
۲
Persela Lamongan
Finished
۱۵:۰۰
Cyprus
1. Division
Apollon Limmassol FC
-
-
Pafos FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Doxa Katokopias
-
-
Omonia FC Nicosia
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Belarus
Premier League
BATE Borisov
۰
۱
Torpedo Zhodino
inprogress
۱۷:۳۰
FC Belshina Bobruisk
۲
۲
Dinamo Brest
Finished
۱۳:۳۰
Dinamo Minsk
۱
۰
Shakhtyor Soligorsk
Finished
۱۵:۳۰
Scotland
League Two
Bonnyrigg Rose
۱
۲
Stenhousemuir
inprogress
۱۷:۳۰
Stranraer
۱
۱
Albion Rovers FC
inprogress
۱۷:۳۰
East Fife
۱
۲
Stirling Albion
inprogress
۱۷:۳۰
Forfar Athletic
۰
۰
Dumbarton
inprogress
۱۷:۳۰
Elgin City
۳
۰
Annan Athletic
inprogress
۱۷:۳۰
Belgium
First Division B
Lommel United
۱
۰
RWD Molenbeek
inprogress
۱۷:۳۰
England
National League South
Dartford FC
۱
۰
Hungerford Town
inprogress
۱۷:۳۰
Germany
Oberliga Schleswig-Holstein
Inter Turkspor Kiel
۰
۱
Dornbreite
inprogress
۱۸:۳۰
FC Kilia Kiel
-
-
SC Weiche Flensburg 08 II
Finished
۱۵:۳۰
TSV Pansdorf
۱
۱
Oldenburger SV
Finished
۱۵:۳۰
SV Todesfelde
۱
۰
Union Neumuenster
Finished
۱۷:۰۰
SV Frisia 03
۰
۲
TSV Bordesholm
inprogress
۱۷:۳۰
Slovakia
2. Liga
MFK Kosice
-
-
FK Dubnica
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Pohronie
۲
۲
SK Slovan Bratislava B
Finished
۱۶:۳۰
Povazska Bystrica
۳
۳
FK Raca Bratislava
Finished
۱۶:۳۰
KFC Komarno
۱
۱
Matador Puchov
Finished
۱۶:۳۰
Northern Ireland
Championship 1
Loughgall
۱
۰
Institute FC Londonderry
inprogress
۱۷:۳۰
FC Ards
۵
۲
Dergview
inprogress
۱۷:۳۰
Dundela
۰
۱
Newington FC
inprogress
۱۷:۳۰
Ballyclare
۱
۰
Warrenpoint Town
inprogress
۱۷:۳۰
Annagh United
۲
۰
Harland and Wolff Welders
inprogress
۱۷:۳۰
Knockbreda Parish
۱
۲
Ballinamallard United
inprogress
۱۷:۳۰
Iceland
Cup
FH Hafnarfjordur
-
-
Vikingur Reykjavik
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Northern Ireland
Premiership
Cliftonville FC
۴
۰
Newry City
inprogress
۱۷:۳۰
Carrick Rangers
۳
۳
Crusaders FC
inprogress
۱۷:۳۰
Dungannon Swifts
۰
۱
Linfield FC
inprogress
۱۷:۳۰
Bosnia and Herzegovina
1. Division FBiH
FK Rudar Kakanj
۱
۰
Stupcanica Olovo
inprogress
۱۷:۰۰
South Africa
MTN Cup 8
Orlando Pirates FC
۰
۰
Mamelodi Sundowns FC
inprogress
۱۷:۰۰
Portugal
Taca de Portugal
Varzim SC
۱
۰
Feirense
Finished
۱۶:۳۰
Oliveira Hospital
۰
۰
Estrela Amadora
inprogress
۱۷:۳۰
CF Os Belenenses
-
-
SCU Torreense
بازی شروع نشده است
۱۹:۱۵
Italy
Serie C, Group A
Albinoleffe
۱
۱
Calcio Lecco
Finished
۱۶:۰۰
Lebanon
Premier League
Tripoli SC
۰
۲
Al Hikma Beirut
Finished
۱۶:۰۰
AL-Nejmeh SC Beirut
۱
۲
Shabab AL Sahel
Finished
۱۶:۳۰
Poland
III Liga, Group 3
Chrobry Glogow II
۰
۱
LKS Goczalkowice Zdroj
Finished
۱۶:۰۰
Rakow II Czestochowa
۱
۰
MKP Carina Gubin
Finished
۱۳:۳۰
Stal Brzeg
۳
۰
Odra Wodzislaw
Finished
۱۶:۳۰
Lechia Zielona Gora
۱
۱
Polonia Bytom
Finished
۱۶:۳۰
Polonia Nysa
۰
۳
Sleza Wroclaw
Finished
۱۶:۳۰
KS Stilon Gorzow Wlkp
۰
۰
Miedz Legnica ll
inprogress
۱۷:۰۰
Gwarek Tarnowskie Gory
۱
۰
Warta Gorzow
inprogress
۱۷:۳۰
MKS Kluczbork
۰
۲
Rekord Bielsko-Biala
inprogress
۱۷:۳۰
Argentina
Primera B Metropolitana
Talleres Remedios Escalada
۰
۱
Club Atletico Acassuso
Finished
۰۳:۳۰
Iceland
Urvalsdeild Women
Breidablik (W)
۲
۳
Throttur Reykjavik (W)
inprogress
۱۷:۳۰
KR Reykjavik (W)
۲
۲
Thor Akureyri (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Stjarnan (W)
۳
۰
Keflavik (W)
inprogress
۱۷:۳۰
IBV Vestmannaeyjar (W)
۳
۰
Afturelding/Fram (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Valur Reykjavik (W)
۱
۱
UMF Selfoss (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Tanzania
Premier League
Namungo FC
۰
۰
KMC FC
Finished
۱۶:۳۰
Turkey
2. Lig - White Group
Isparta 32 Spor
-
-
24 Erzincanspor
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Somaspor
۰
۱
Tarsus Idman Yurdu
Finished
۱۶:۰۰
Nazilli Belediyespor Aydin
۰
۱
Ankaraspor
Finished
۱۶:۰۰
Arnavutkoy
۱
۱
Inegolspor
Finished
۱۶:۰۰
Afjet Afyonspor
-
-
Amedspor SK
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Yeni Menemen Belediyespor Izmir
-
-
Duzcespor
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Batman Petrolspor
-
-
Eylul Belediye Sivas
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Bursaspor
-
-
Kasimpasa Erokspor
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Sanliurfaspor
-
-
Bayburt Ozel Idarespor
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Germany
Oberliga Bremen
Aumund-Vegesack
۲
۴
Werder Bremen III
Finished
۱۵:۳۰
BTS Neustadt
۲
۳
OSC Bremerhaven
Finished
۱۴:۳۰
Brinkumer SV
۰
۳
Schwachhausen
Finished
۱۵:۳۰
Ts Woltmershausen
۲
۳
SV Hemelingen
Finished
۱۶:۳۰
TuSpo Surheide
۲
۰
Blumenthaler SV
inprogress
۱۷:۳۰
Estonia
Esiliiga B
Tabasalu Charma
۷
۰
Laanemaa JK Haapsalu
Finished
۱۵:۳۰
FC Tallinn
۵
۱
Nomme Kalju II
Finished
۱۵:۳۰
Tartu Kalev
۱
۰
Raplamaa JK
Finished
۱۵:۳۰
Norway
3. Division avd. 1
Nordstrand
۶
۰
Grei
Finished
۱۵:۳۰
Ready
۲
۳
FK Fyllingsdalen
Finished
۱۴:۳۰
Os Turnforening
۶
۳
Lokomotiv Oslo
Finished
۱۵:۰۰
Kjelsas II
۱
۰
Froya
inprogress
۱۸:۳۰
Slovenia
2.SNL
NK Fuzinar Ravne
۲
۱
NK Nafta Lendava
Finished
۱۷:۰۰
NK Bilje
۳
۵
Krsko
inprogress
۱۷:۰۰
NK Roltek Dob
۱
۴
ND Ilirija
Finished
۱۷:۰۰
Primorje Ajdovscina
۲
۲
NK Krka
Finished
۱۷:۰۰
United Arab Emirates
Division 1
Al Urooba
۱
۲
Fujairah FC
Finished
۱۶:۴۵
Al-Ramms
۲
۱
Al Jazira Hamra
Finished
۱۶:۴۵
Fursan Hispania FC
۱
۲
Baynounah SC
Finished
۱۶:۵۰
Wales
Cymru North
Cefn Druids AFC
۳
۲
Llanidloes Town
inprogress
۱۷:۰۰
Gresford Athletic
۰
۱
Conwy Borough
inprogress
۱۷:۰۰
Buckley Town
۰
۱
Guilsfield FC
inprogress
۱۷:۰۰
Colwyn Bay
۲
۱
Prestatyn Town
Finished
۱۷:۰۰
Holywell
۲
۰
Penrhyncoch FC
inprogress
۱۷:۰۰
Bosnia and Herzegovina
1. Division RS
Omarska
۲
۱
Sutjeska Foca
inprogress
۱۷:۰۰
FK Krupa na Vrbasu
۱
۰
FK Laktasi
inprogress
۱۷:۰۰
FK Zvijezda 09
۵
۱
FK Drina Zvornik
Finished
۱۷:۰۰
FK Slavija Sarajevo
۳
۲
Rudar Prijedor
inprogress
۱۷:۰۰
FK Modrica
۰
۰
Famos Vojkovici
inprogress
۱۷:۰۰
FK Podrinje
۱
۲
FK Ljubic Prnjavor
Finished
۱۷:۰۰
Wales
Cymru South
Trefelin
۳
۱
Cwmbran Celtic
Finished
۱۷:۰۰
Carmarthen Town
۰
۳
Afan Lido Port Talbot
Finished
۱۷:۰۰
Croatia
3. HNL
NK Jadran LP
۵
۱
NK Zagorec Krapina
inprogress
۱۷:۰۰
Austria
Regionalliga Salzburg
SV Grodig
۰
۱
SV Wals-Grünau
inprogress
۱۷:۳۰
SV Austria Salzburg
۲
۰
TSV St. Johann
inprogress
۱۷:۳۰
Hallein
۱
۱
SV Kuchl
inprogress
۱۷:۳۰
SK Bischofshofen
۲
۱
USK Anif
inprogress
۱۷:۳۰
South Africa
1st Division
Pretoria Callies
۱
۱
MM Platinum
inprogress
۱۷:۰۰
Uzbekistan
Super League
FC Bunyodkor
۱
۱
Navbahor
inprogress
۱۷:۰۰
England
Southern League Premier Division Central
Tamworth FC
۳
۱
Barwell FC
inprogress
۱۷:۳۰
Bedford Town FC
۱
۲
Stourbridge FC
inprogress
۱۷:۳۰
Stratford Town
۰
۳
Rushall Olympic
inprogress
۱۷:۳۰
Redditch United FC
۳
۱
Royston Town
inprogress
۱۷:۳۰
Kings Langley FC
۱
۱
Bromsgrove Sporting
inprogress
۱۷:۳۰
Hednesford Town
۲
۰
AFC Rushden And Diamonds
inprogress
۱۷:۳۰
Faroe Islands
1. Deild
Vikingur Gota II
۳
۱
TB Tvoroyri
inprogress
۱۷:۳۰
England
Isthmian League Premier
Bishop's Stortford
۰
۰
Wingate & Finchley FC
inprogress
۱۷:۳۰
Canvey Island FC
۲
۲
Bognor Regis Town FC
inprogress
۱۷:۳۰
Bowers & Pitsea
۰
۰
Horsham FC
inprogress
۱۷:۳۰
Aveley
۳
۱
Margate FC
inprogress
۱۷:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 3
RCD Espanyol B
۰
۰
Ibiza Islas Pitiusas
inprogress
۱۷:۳۰
Saguntino
-
-
CF Badalona
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Valencia CF B
-
-
Zaragoza B (Deportivo Aragon)
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Albania
Kategoria Superiore
KF Laci
۰
۱
KS Kukesi
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Hessen
SV 1898 Unter Flockenbach
۰
۳
TSV Eintracht Stadtallendorf
Finished
۱۶:۳۰
France
Championnat National U19 Group C
Nantes U19
۰
۱
Girondins de Bordeaux U19
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Westfalen
SC Paderborn 07 II
-
-
TSV Victoria Clarholz
Finished
۱۶:۳۰
Palestine
West Bank League
Shabab Al-Dhahiriya SC
-
-
Al Khalil
inprogress
۱۶:۳۰
Latvia
1. Liga
Valmiera FC II
۴
۱
AFA Olaine
Finished
۱۶:۳۰
North Macedonia
Second League
FK Vardar Skopje
۲
۰
FK Kit-Go Pehcevo
Finished
۱۶:۳۰
Poland
1. Division
Skra Czestochowa
۰
۱
GKS Dospel Katowice
Finished
۱۶:۳۰
Stal Rzeszow
-
-
Resovia Rzeszow
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Syria
Syrian Premier League
Al-Jaish
۰
۰
Tishreen
Finished
۱۶:۳۰
England
Southern League Premier Division South
Dorchester Town FC
۱
۱
Harrow Borough FC
inprogress
۱۷:۳۰
Gosport Borough FC
۱
۰
North Leigh FC
inprogress
۱۷:۳۰
Beaconsfield Town
۰
۱
Poole Town F.C
inprogress
۱۷:۳۰
Hartley Wintney
۰
۱
Truro City FC
inprogress
۱۷:۳۰
Chesham United FC
۱
۰
Tiverton Town FC
inprogress
۱۷:۳۰
San Marino
Campionato
Domagnano
۱
۱
FC Fiorentino
Finished
۱۶:۳۰
SS Virtus
۱
۱
AC Libertas
Finished
۱۶:۳۰
Fiorita
۲
۰
SS Cosmos
Finished
۱۶:۳۰
Cyprus
2. Division
Anagennisi Deryneia
۰
۱
MEAP Nisou
Finished
۱۶:۳۰
Digenis Ypsonas
۱
۰
Ayia Napa
Finished
۱۶:۳۰
Peyia 2014
۱
۲
PAEEK
Finished
۱۶:۳۰
Ermis Aradippou
۲
۱
AE Zakakiou
Finished
۱۶:۳۰
Montenegro
First League
FK Rudar Plevlja
۲
۱
FK Jezero Plav
Finished
۱۶:۳۰
FK Sutjeska Niksic
۵
۰
FK Jedinstvo Bijelo Polje
Finished
۱۶:۳۰
FK Decic Tuzi
۱
۱
FK Mornar Bar
inprogress
۱۷:۳۰
OFK Petrovac
۰
۱
FK Arsenal Tivat
inprogress
۱۷:۳۰
Brazil
Campeonato Mineiro U20
Betim U20
۱
۱
Atletico Mineiro U20
inprogress
۱۶:۳۰
Russia
FNL 2, Group 2
Torpedo Vladimir
۲
۲
FK Tekstilshchik TeleCom Ivanovo
Finished
۱۶:۳۰
Chertanovo Moscow
۰
۰
FC Tver
Finished
۱۶:۳۰
Burundi
Premier League
Vital'O FC
۱
۱
Flambeau du Centre FC
Finished
۱۶:۳۰
Czech Republic
3. Liga - MSFL
FK Apos Blansko
۲
۱
Unicov
Finished
۱۶:۳۰
FK Hodonín
۲
۰
SFK Vrchovina
Finished
۱۶:۳۰
MFK Vitkovice
۱
۱
Fastav Zlin B
Finished
۱۶:۳۰
Uhersky
۰
۰
FC Slovacko B
Finished
۱۶:۳۰
Fridlant Nad Ostravci
۱
۰
SK Hranice
Finished
۱۶:۳۰
FC Slovan Rosice
۰
۱
SK Kvitkovice
Finished
۱۶:۳۰
SK Hanacka Slavia Kromeriz
۲
۱
FC Velke Mezirici
inprogress
۱۷:۰۰
Germany
Oberliga Hamburg
Curslack-Neuengamme
۰
۳
Concordia Hamburg
Finished
۱۶:۳۰
FC Altona 93
۰
۰
Eimsbutteler TV
inprogress
۱۷:۰۰
Scotland
Lowland League
Cumbernauld Colts FC
۱
۲
Stirling University FC
inprogress
۱۷:۳۰
Edusport Academy Caledonian Braves
۱
۱
East Kilbride
inprogress
۱۷:۳۰
Gretna 2008
۱
۰
Tranent Juniors
inprogress
۱۷:۳۰
Edinburgh University
۱
۲
Broomhill
inprogress
۱۷:۳۰
Spartans
۵
۰
Dalbeattie Star
inprogress
۱۷:۳۰
Scotland
Highland League
Nairn County
۰
۰
Wick Academy
inprogress
۱۷:۳۰
Inverurie Loco Works
۰
۱
Brechin City
inprogress
۱۷:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 15
CD Beti Onak
۱
۰
CD Cortes
inprogress
۱۷:۳۰
CF Ardoi
۰
۱
Valle de Egues
inprogress
۱۸:۰۰
France
National 2, Group B
Reims II
۱
۱
Metz II
inprogress
۱۸:۳۰
Algeria
Ligue 2
AS Ain M'lila
۰
۰
US Chaouia
inprogress
۱۸:۳۰
JS Bordj Menaiel
۰
۰
AS Khroub
inprogress
۱۸:۳۰
CA Batna
۰
۰
E Sour El-Ghozlane
inprogress
۱۸:۳۰
NRB Telaghema
۰
۰
RB Ouargla
inprogress
۱۸:۳۰
USM Annaba
۰
۰
IB Khemis El Khechna
inprogress
۱۸:۳۰
USM El Harrach
۰
۰
MC El Eulma
inprogress
۱۸:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 2
SD Beasain
۰
۰
Cirbonero
inprogress
۱۸:۳۰
Mexico
Liga Premier Serie A
Correcaminos II
۰
۱
Aguacateros CD Uruapan
inprogress
۱۸:۳۰
France
National 2, Group D
GOAL FC
۰
۰
Andrezieux
inprogress
۱۸:۳۰
France
National 2, Group A
Rennes II
۰
۰
St Pryve St Hilaire
inprogress
۱۸:۳۰
Spain
Primera Division RFEF, Group 1
Merida
۰
۰
Pontevedra
inprogress
۱۸:۳۰
Unionistas de Salamanca CF
۰
۰
Rayo Majadahonda
inprogress
۱۸:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 6
Atzeneta
۰
۰
Patacona FC
inprogress
۱۸:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 4
Touring Ke
۲
۱
San Ignacio
inprogress
۱۸:۰۰
Urduliz FT
۰
۰
Lagun Onak
inprogress
۱۸:۳۰
Anaitasuna
-
-
Aurrera de Ondarroa
inprogress
۱۸:۳۰
SCD Durango
-
-
Club Portugalete
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Kuwait
Premier League
Al Tadamon
۰
۰
Al Sahel Abu Halifa
inprogress
۱۸:۳۰
Al-Arabi Kuwait
۰
۰
Al-Jahra
inprogress
۲۰:۵۰
Spain
Primera Division RFEF, Group 2
CF Intercity
۰
۱
UE Cornella
inprogress
۱۸:۳۰
UD Logrones
-
-
CE Sabadell
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 12
UD Ibarra
-
-
Panaderia Pulido
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Arucas CF
-
-
Union Sur Yaiza
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 10
Cartaya
-
-
CD Ciudad de Lucena
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Bollullos CF
-
-
AD Ceuta FC B
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 18
Manchego Ciudad Real CF
-
-
Quintanar Rey
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 13
CD Bullense
-
-
Ciudad de Murcia
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 8
Ponferradina B
۰
۰
Palencia CF
inprogress
۱۸:۱۵
Atletico Astorga CF
۰
۰
UD Santa Marta
inprogress
۱۸:۳۰
Austria
Regionalliga East
SR Donaufeld
۱
۰
SV Leobendorf
inprogress
۱۸:۰۰
SV Stripfing/Weiden
۴
۰
ASK-BSC Bruck/Leitha
inprogress
۱۸:۰۰
England
Northern Premier League
Guiseley
۱
۱
Warrington Rylands
inprogress
۱۷:۳۰
Warrington Town
۱
۰
Radcliffe Borough
inprogress
۱۷:۳۰
Lancaster City
۱
۰
Belper Town
inprogress
۱۷:۳۰
Stafford Rangers
۱
۰
Liversedge
inprogress
۱۷:۳۰
Atherton Collieries
۱
۰
Ashton United
inprogress
۱۷:۳۰
Matlock Town
۱
۱
Nantwich Town
inprogress
۱۷:۳۰
Stalybridge Celtic FC
۰
۳
Morpeth Town
inprogress
۱۷:۳۰
FC United of Manchester
۱
۱
Marine
inprogress
۱۷:۳۰
Gibraltar
National League
Mons Calpe SC
۱
۲
Lynx FC
inprogress
۱۷:۳۰
Portugal
U19 Championship
Famalicao U19
۰
۳
Rio Ave U19
inprogress
۱۷:۳۰
Porto U19
۰
۰
Boavista U19
inprogress
۱۷:۳۰
England
National League North
Leamington FC
۲
۱
AFC Telford United
inprogress
۱۷:۳۰
Southport FC
۳
۱
Bradford Park Avenue
inprogress
۱۷:۳۰
Mexico
U20 Championship
Atlas U20
۰
۰
Necaxa U20
inprogress
۱۷:۳۰
Atletico San Luis U20
۰
۰
Tigres U20
inprogress
۱۷:۳۰
Monterrey U20
۳
۱
Pachuca U20
inprogress
۱۷:۳۰
Cruz Azul U20
۱
۰
Chivas Guadalajara U20
inprogress
۱۷:۳۰
Switzerland
1. Liga Promotion
SC Cham
۰
۲
Rapperswil Jona
inprogress
۱۷:۳۰
FC Baden
۰
۱
Etoile Carouge FC
inprogress
۱۷:۳۰
Young Boys II
۳
۱
Zurich II
inprogress
۱۷:۳۰
FC Bulle
-
-
YF Juventus Zurich
inprogress
۱۸:۳۰
Stade Nyonnais
-
-
Chiasso
inprogress
۱۸:۳۰
Israel
National League U19
Hapoel Ramat Gan U19
۱
۲
Hapoel Hadera U19
Finished
۱۶:۲۰
Maccabi Netanya U19
۱
۲
Maccabi Haifa U19
Finished
۱۶:۴۵
Maccabi Tel Aviv U19
۲
۱
Hapoel Rishon Lezion U19
inprogress
۱۷:۱۰
Hapoel Raanana U19
۳
۰
Hapoel Nir Ramat Hasharon U19
inprogress
۱۷:۴۵
Switzerland
1. Liga Classic Grp. 3
FC Wettswil-Bonstetten
۳
۰
FC Weesen
inprogress
۱۷:۳۰
Lugano II
۰
۱
FC Tuggen
inprogress
۱۸:۳۰
Norway
1. Division Women
Medkila (W)
۱
۲
KIL/Hemne (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 11
CD Manacor
-
-
CE Mercadal
inprogress
۱۸:۰۰
Santanyi
۰
۰
FC Inter Manacor
inprogress
۱۸:۰۰
PE Sant Jordi
۱
۱
Constancia
inprogress
۱۸:۳۰
Georgia
National League 2
FC Shuqura Kobuleti
۱
۱
FC WIT Georgia Tblisi
inprogress
۱۷:۳۰
Fc Merani Tbilisi
۰
۱
Spaeri
inprogress
۱۸:۳۰
Argentina
Torneo Federal A, Group B
Club Cipolletti
۱
۱
CA Liniers Bahia Blanca
inprogress
۱۷:۳۰
Finland
Kansallinen Liiga Women
Ilves Tampere (W)
۲
۰
ONS Oulu (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 5
AD Alcorcon B
۰
۰
AD Union Adarve
inprogress
۱۷:۳۰
Leganes B
۰
۰
Don Benito
inprogress
۱۸:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 3
SD Torina
-
-
Castro
inprogress
۱۷:۴۵
UM Escobedo
-
-
SDA Albericia
inprogress
۱۸:۳۰
UD Samano
-
-
UC Cartes
inprogress
۱۸:۳۰
Solares
۰
۰
SD Revilla
inprogress
۱۸:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 1
Real Oviedo II
۰
۰
Ourense CF
inprogress
۱۸:۰۰
Croatia
1. NL
NK Dubrava Zagreb
۲
۱
NK Croatia Zmijavci
Finished
۱۶:۲۰
BSK Bijelo Brdo
۰
۰
HNK Cibalia Vinkovci
Finished
۱۷:۰۰
NK Jarun
۲
۰
NK Dugopolje
inprogress
۱۷:۰۰
Vukovar 1991
۱
۱
NK Hrvatski Dragovoljac
inprogress
۱۷:۰۰
Germany
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
TUS Koblenz
۳
۰
SG 2000 Mulheim-Karlich
Finished
۱۵:۳۰
Arminia Ludwigshafen
۰
۰
FK Pirmasens
Finished
۱۶:۳۰
TSG Pfeddersheim
۱
۳
TSV Schott Mainz
Finished
۱۶:۳۰
SV Morlautern
۱
۲
FSV Jagersburg
inprogress
۱۷:۰۰
Italy
Serie C, Group B
ASD Torres
۲
۲
Vis Pesaro 1898
Finished
۱۶:۰۰
US Pontedera 1912
-
-
Siena 1904
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Sweden
2. Division Norrland
Ytterhogdals IK
۱
۲
Storfors AIK
Finished
۱۳:۳۰
Algarna-Harnosand IF
۲
۱
Kiruna FF
Finished
۱۴:۳۰
Bodens BK
۲
۱
Bergnasets AIK
Finished
۱۵:۳۰
Friska Viljor
۳
۲
Sund IF
Finished
۱۵:۳۰
Skelleftea FF
-
-
Umea FC Academy
Finished
۱۵:۳۰
Lulea IFK
۴
۲
Gottne IF
Finished
۱۶:۳۰
Sandviks IK
۴
۱
IFK Oestersund 1906
Finished
۱۶:۳۰
Russia
FNL 2, Group 4
Zenit Izhevsk
۲
۰
Khimik Vurnary
Finished
۱۴:۳۰
FC Tyumen
۲
۱
Ural-D Yekaterinburg
inprogress
۱۷:۳۰
Uganda
Premier League
Blacks Power
۰
۵
Bul FC
Finished
۱۴:۳۰
Maroons FC
۵
۰
Busoga United FC
Finished
۱۶:۳۰
URA FC
۰
۰
Onduparaka FC
Finished
۱۶:۳۰
UPDF FC
۱
۱
Express SC
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
Danmarksserien, Group 4
Viby IF
-
-
Kjellerup IF
Finished
۱۴:۳۰
Odder IGF
۵
۱
ASA Aarhus
Finished
۱۴:۳۰
Norresundby BK
۱
۳
Vejgaard
Finished
۱۵:۰۰
Poland
III Liga, Group 4
Unia Tarnow
۰
۰
Wisloka Debica
Finished
۱۴:۳۰
KS Lublinianka
۳
۰
MKS Czarni Polaniec
Finished
۱۵:۳۰
CKS Chelmianka Chelm
۰
۱
Wieczysta Krakow
Finished
۱۶:۳۰
Orleta Radzyn Podlaski
۰
۱
LKS Lagow
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga NOFV Nord
Spvgg Blau-Weiss 1890 Berlin
۱
۰
TUS Makkabi
Finished
۱۴:۳۰
Rostocker FC
۲
۱
SG Dynamo Schwerin
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Regionalliga Northeast
SV Babelsberg 03
۲
۲
Lichtenberg 47
Finished
۱۴:۳۰
Tennis Borussia Berlin
۰
۳
Greifswalder FC
Finished
۱۴:۳۰
Chemnitzer FC
۰
۱
BSG Chemie Leipzig
Finished
۱۵:۳۰
Denmark
3rd Division
Ishoj
۱
۴
Middelfart
Finished
۱۴:۳۰
IF Lyseng
۲
۳
AB Tarnby
Finished
۱۴:۳۰
Oureskolernes BK
۰
۲
FA 2000
Finished
۱۵:۳۰
Næsby BK
۴
۱
Vanlose
Finished
۱۵:۳۰
Denmark
Danmarksserien, Group 3
Otterup B og IK
-
-
Brabrand IF II
Finished
۱۴:۳۰
Tarup-Paarup IF
۳
۰
Varde
Finished
۱۴:۳۰
OKS
-
-
B 1909
Finished
۱۴:۳۰
Hedensted IF
۱
۲
Marienlyst
Finished
۱۵:۰۰
Sweden
2. Division Vastra Gotaland
Assyriska BK
۳
۲
Hoganas BK
Finished
۱۴:۳۰
Ullareds IK
۱
۲
Hittarps IK
Finished
۱۵:۰۰
Sävedalens IF
۶
۲
Tolo IF
Finished
۱۵:۰۰
Husqvarna FF
۲
۳
BK Astrio
Finished
۱۵:۳۰
Zambia
Super League
Kansanshi Dynamos
۲
۰
Green Eagles
Finished
۱۴:۳۰
NAPSA Stars FC
۳
۰
FC MUZA
Finished
۱۶:۳۰
Zanaco
۱
۱
Red Arrows
Finished
۱۶:۳۰
Chambishi FC
۰
۰
Forest Rangers
Finished
۱۶:۳۰
Nchanga Rangers FC
۱
۱
Nkana FC
Finished
۱۶:۳۰
Green Buffaloes
۲
۲
Prison Leopards
Finished
۱۶:۳۰
Thailand
Thai League 2
Samut Prakan City FC
۲
۱
Phrae United
Finished
۱۴:۰۰
Raj Pracha
۱
۰
Suphanburi FC
Finished
۱۴:۳۰
Chiangmai FC
۲
۱
Krabi FC
Finished
۱۵:۰۰
Udon Thani FC
۳
۱
Kasetsart
Finished
۱۵:۳۰
Sweden
2. Division Norra Svealand
Hudiksvalls Forenade
-
-
FC Gute
Finished
۱۴:۰۰
Skiljebo SK
۳
۱
Kungsangens IF
Finished
۱۵:۳۰
Forsbacka IK
-
-
IFK Stocksund
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
U19 Ligaen
Brondby U19
۴
۲
Aalborg U19
Finished
۱۴:۰۰
FC Midtjylland U19
۸
۰
Esbjerg U19
Finished
۱۴:۳۰
Silkeborg U19
۲
۱
AGF/Viby U19
Finished
۱۴:۳۰
Belarus
1. Division
FK Osipovichy
۰
۴
FC Smorgon
Finished
۱۳:۳۰
FK Lokomotiv Gomel
۳
۱
Kommunalnik Slonim
Finished
۱۵:۲۰
FC Lida
۰
۰
Ostrovets
inprogress
۱۷:۰۰
Ethiopia
Premier League
Ethiopian Medhin
-
-
Kedus Giorgis
Finished
۱۳:۳۰
Dire Dawa
۲
۲
Sidama Bunna
Finished
۱۶:۳۰
Belgium
Super League Women
KV Mechelen (W)
۰
۳
Club Brugge (W)
Finished
۱۵:۰۰
Standard Liege (W)
۳
۱
White Star Woluwe (W)
Finished
۱۷:۰۰
Eendracht Aalst (W)
۰
۷
OH Leuven (W)
Finished
۱۷:۰۰
Czech Republic
4. Liga
Fk Arsenal Ceska Lipa
۱
۰
SK Kladno
Finished
۱۱:۴۵
SFC Opava 2
۱
۲
MFK Karvina B
Finished
۱۱:۴۵
Hvezda Cheb
۰
۶
SK Mondi Steti
inprogress
۱۷:۳۰
Guatemala
Primera Division
Mictlán
۲
۱
Sacachispas Chiquimula
Finished
۰۵:۳۰
CSD Comunicaciones B
۰
۰
Deportivo Sanarate
inprogress
۱۸:۳۰
Japan
WE League Cup Women
NTV Beleza (W)
۳
۴
Urawa Red Diamonds (W)
Finished
۱۰:۳۰
Philippines
PFL
United City FC
۱
۰
Maharlika
Finished
۱۱:۳۰
Azkals DT
۰
۱
Kaya FC
Finished
۱۴:۳۰
South Africa
Diski Challenge
Lamontville Golden Arrows Reserves
۰
۰
Royal AM Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Sekhukhune United Reserves
۲
۲
Mamelodi Sundowns Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Marumo Gallants Reserves
۰
۱
Kaizer Chiefs Reserves
Finished
۱۴:۰۰
Czech Republic
2. Liga
Trinec
۰
۲
MKF Chrudim
Finished
۱۱:۴۵
Prostejov
۰
۱
Sparta Prague B
inprogress
۱۷:۳۰
SK Lisen
۰
۱
MFK Karvina
inprogress
۱۷:۳۰
Czech Republic
3. Liga - CFL, Group B
SK Benesov
۱
۱
FK Prepere
Finished
۱۱:۴۵
FK Banik Most - Sous
۰
۱
Sokol Zivanice
inprogress
۱۷:۳۰
Slovan Velvary
۵
۰
FK Usti nad Labem
inprogress
۱۷:۳۰
Thailand
Thai League 3
North Bangkok University
۲
۰
Siam FC
Finished
۱۲:۰۰
Belarus
Reserve League
Dnepr Mogilev Reserves
۰
۳
FK Slutsk Reserves
Finished
۱۳:۳۰
FK Gomel Reserves
۱
۲
FC Vitebsk Reserves
Finished
۱۴:۰۰
Cambodia
Premier League
Boeung Ket FC
۱
۲
Angkor Tiger
Finished
۱۲:۱۵
Tiffy Army
۰
۱
Preah Khan Reach Svay Rieng
Finished
۱۵:۰۰
Naga World FC
۲
۰
Kirivong Sok Sen Chey
Finished
۱۵:۰۰
Phnom Penh Crown
۲
۲
Visakha FC
Finished
۱۵:۰۰
Estonia
Meistriliiga Women
Flora Tallinn (W)
۱۱
۰
Polva FC Lootos (W)
Finished
۱۲:۳۰
JK Tammeka Tartu (W)
۲
۳
JK Tabasalu (W)
Finished
۱۲:۳۰
Vietnam
V-League 2
Tuan Tu Phu Tho
۲
۰
Huda Hue FC
Finished
۱۲:۳۰
Italy
Campionato Primavera 2
Reggina U19
۱
۰
Perugia U19
Finished
۱۲:۳۰
Genoa U19
۳
۰
Cittadella U19
Finished
۱۵:۳۰
US Salernitana U19
۱
۱
Lazio U19
Finished
۱۶:۳۰
Pordenone U19
۱
۰
Padova U19
Finished
۱۶:۳۰
Ternana U19
۰
۲
AC Pisa U19
Finished
۱۶:۳۰
Reggina U19
۴
۱
Alessandria U19
Finished
۱۶:۳۰
Venezia FC U19
۴
۱
AC FeralpiSalo U19
Finished
۱۶:۳۰
Ascoli U19
-
-
Crotone U19
Finished
۱۶:۳۰
Imolese U19
۰
۰
Pescara U19
Finished
۱۶:۳۰
Poland
Central Youth League
Wisla Krakow U19
۱
۱
MZKS Arka Gdynia 1929 U19
Finished
۱۲:۳۰
Korona Kielce U19
۲
۴
KKS Lech Poznan U19
Finished
۱۳:۳۰
Jagiellonia Bialystok U19
۱
۳
MKS Polonia Warszawa U19
Finished
۱۵:۰۰
Russia
FNL 2, Group 3
Avangard Kursk
۰
۰
FC Sakhalinets
Finished
۱۳:۳۰
Germany
Bundesliga Women
FC Koln (W)
۴
۲
1. FFC Turbine Potsdam (W)
Finished
۱۴:۳۱
Austria
Regionalliga West - Tirol
SC Kitzbuhel
۰
۱
Reichenau
Finished
۱۵:۰۰
SC Imst
۳
۲
Schwaz
inprogress
۱۷:۳۰
FC Kufstein
۲
۳
SV Fugen
inprogress
۱۷:۳۰
France
Division 1 Women
Fleury 91 FC (W)
۱
۱
Soyaux Asj (W)
Finished
۱۶:۰۰
Olympique Lyonnais (W)
۲
۰
Rodez AF (W)
Finished
۱۶:۰۰
Dijon FC (W)
۰
۲
Paris FC (W)
Finished
۱۶:۰۰
Stade Reims (W)
۳
۰
EA Guingamp (W)
Finished
۱۶:۰۰
Norway
3. Division avd. 3
Bjarg
۱
۴
Sola
Finished
۱۵:۳۰
IL Brodd
۱
۲
Stord Sunnhordland FK
Finished
۱۵:۳۰
Vidar
۱
۴
Fana IL Nesttun
Finished
۱۶:۰۰
Brann 2
۳
۱
Viking 2
Finished
۱۶:۳۰
Djerv 1919
۲
۱
Lysekloster
inprogress
۱۷:۳۰
Denmark
2. Division
FC Roskilde
۰
۱
Esbjerg F.B.
Finished
۱۵:۳۰
Aarhus Fremad
۲
۲
Skive IF
Finished
۱۵:۳۰
Kolding IF
۲
۲
BK Frem
Finished
۱۵:۳۰
Jammerbugt FC.
۰
۳
Akademisk Boldklub Gladsaxe
Finished
۱۶:۳۰
B93 Kopenhagen
۴
۰
Brabrand IF
Finished
۱۶:۳۰
Estonia
Esiliiga
Harju Jalgpallikool
۱
۰
FC Elva
Finished
۱۵:۳۰
JK Tulevik Viljandi
۲
۴
Paide Linnameeskond II
Finished
۱۵:۳۰
Romania
Liga III, Seria 3
FC Voluntari II
۴
۰
Farul Constanta II
Finished
۱۵:۳۰
Romania
Liga III Seria 10
CSM Victoria Carei
۱
۳
Minerul Ocna Dej
Finished
۱۵:۳۰
Bosnia and Herzegovina
Premier Liga
FK Borac Banjaluka
۲
۱
Sloga Doboj
Finished
۱۵:۳۰
FK Leotar Trebinj
۰
۱
FK Zeljeznicar Sarajevo
Finished
۱۶:۳۰
Slovakia
3. Liga East
Partizan Bardejov
۰
۰
Slavia TU Kosice
Finished
۱۵:۳۰
MSK Namestovo
۱
۰
FK Svidnik
Finished
۱۶:۳۰
FK Spisska Nova Ves
۳
۰
Slovan Giraltovce
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
Elitedivisionen Women
FC Nordsjaelland (W)
۱
۳
AGF Aarhus (W)
Finished
۱۵:۳۰
Norway
2. Division Group 2
Kjelsas Oslo
۱
۱
Levanger FK
Finished
۱۵:۳۰
Baerum SK Sandvika
۱
۰
Frigg
inprogress
۱۷:۳۰
Gjovik-Lyn
۲
۰
Alta IF
inprogress
۱۸:۳۰
Austria
Landesliga
SV Vols
۳
۰
Oberperfuss
Finished
۱۵:۳۰
ASKO Gmund
۱
۲
Spittal
Finished
۱۶:۰۰
SC Bad Sauerbrunn
۱
۳
FC Deutschkreutz
inprogress
۱۸:۳۰
Romania
Liga III, Seria 6
Viitorul Daesti
۱
۰
Vedita Colonesti
Finished
۱۵:۳۰
Norway
3. Division avd. 2
Lillehammer
۳
۳
Volda
Finished
۱۵:۳۰
Foerde
۵
۰
Spjelkavik
inprogress
۱۷:۰۰
Elverum
۳
۰
FK Toten
inprogress
۱۷:۳۰
Aalesund FK II
۲
۱
Honefoss BK
inprogress
۱۷:۳۰
Romania
Liga III, Seria 9
CS Ocna Mures
۰
۰
CS Sanatatea Cluj
Finished
۱۵:۳۰
Netherlands
Tweede Divisie
HHC Hardenberg
۱
۶
Rijnsburgse Boys
Finished
۱۶:۰۰
Noordwijk
۱
۱
Excelsior Maassluis
Finished
۱۶:۰۰
FC Lisse
۲
۱
OFC Oostzaan
inprogress
۱۶:۰۰
SV Spakenburg
۰
۴
Quick Boys
Finished
۱۶:۳۰
Kozakken Boys
۱
۰
Amsterdam FC
Finished
۱۶:۳۰
Volendam Reserves
۰
۱
Scheveningen
Finished
۱۶:۳۰
Koninklijke HFC
۲
۰
IJsselmeervogels
inprogress
۱۷:۰۰
Katwijk
۲
۰
Tielse EC
inprogress
۱۷:۰۰
Jong Sparta Rotterdam
۱
۰
De Treffers
inprogress
۱۸:۳۰
France
Championnat National U19 Group D
Ajaccio U19
۲
۰
Istres U19
Finished
۱۶:۰۰
Montpellier U19
۱
۱
Olympique de Marseille U19
Finished
۱۶:۳۰
Romania
Liga III, Seria 5
ACS KSE Targu Secuiesc
۱
۰
AFC Odorheiu Secuiesc
Finished
۱۵:۳۰
Acs Kids Tampa Brasov
۲
۰
Sepsi II
Finished
۱۵:۳۰
CSO Plopeni
۰
۰
CS Blejoi Vispeti
Finished
۱۵:۳۰
CS Paulesti
۰
۱
ACS Olimpic Cetate Rasnov
Finished
۱۵:۳۰
Romania
Liga III, Seria 8
ACS Progresul Pecica
۴
۱
ACS Ineu
Finished
۱۵:۳۰
CSM Scolar Resita
۱
۲
Pobeda Star Binov
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Regionalliga North
Weiche Flensburg 08
۲
۲
Teutonia Ottensen
Finished
۱۵:۰۰
Kickers Emden
۰
۳
1. FC Phoenix Luebeck
Finished
۱۵:۳۰
SSV Jeddeloh
۱
۱
FC St. Pauli II
inprogress
۱۷:۳۰
Romania
Liga III, Seria 1
ACS Foresta Suceava
۲
۰
CSM Bacau
Finished
۱۵:۳۰
Acs Bucovina Radauti
۱
۲
ACS Somuz Falticeni
Finished
۱۵:۳۰
Stiinta Miroslava
۳
۱
FC Ceahlaul Piatra Neamt
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Oberliga NOFV South
SC Freital
۰
۲
Eilenburg
Finished
۱۵:۳۰
Ludwigsfelder FC
۰
۰
FC Oberlausitz Neugersdorf
Finished
۱۵:۳۰
VfB Auerbach
۳
۱
FSV Wacker Nordhausen
Finished
۱۵:۳۰
SV Blau-Weiss Zorbau
۳
۰
FC Einheit Wernigerode
Finished
۱۵:۳۰
FC Grimma
۰
۰
VfB 1921 Krieschow
Finished
۱۵:۳۰
VFC Plauen
۳
۰
VfL Halle 1896
Finished
۱۵:۳۰
SG Union Sandersdorf
۱
۱
FC Einheit Rudolstadt
Finished
۱۵:۳۰
SV 1890 Westerhausen
۱
۱
FC An der Fahner Hohe
Finished
۱۵:۳۰
Moldova
Divizia Nationala
FC Zimbru Chisinau
۲
۱
FC Dinamo Auto
Finished
۱۵:۳۰
FC Milsami Orhei
۰
۰
CSF Balti
inprogress
۱۸:۳۰
Finland
Ykkonen
Japs
۱
۳
FF Jaro
Finished
۱۵:۳۰
PIF Parainen
۱
۲
SJK Akatemia
Finished
۱۵:۳۰
PK-35
۱
۰
IF Gnistan Helsinki
Finished
۱۶:۳۰
Norway
3. Division avd. 5
Nardo FK Trondheim
۳
۰
Kolstad
Finished
۱۵:۳۰
Steinkjer
۱
۱
Melhus IL
Finished
۱۵:۳۰
Tiller IL
۱
۰
Trygg/Lade
Finished
۱۵:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Svealand
Smedby AIS
۳
۵
Syrianska FC
Finished
۱۵:۳۰
Lithuania
A Lyga
Lietava Jonava
۰
۱
FK Dziugas Telsiai
Finished
۱۵:۳۰
FC Hegelmann Litauen Kaunas
۱
۰
Siauliai FA
inprogress
۱۷:۳۰
Romania
Liga III, Seria 4
Acs Gloria Popesti Leordeni
۲
۱
ACS Muscelul Câmpulung
Finished
۱۵:۳۰
Germany
2. Bundesliga Women
FFC Frankfurt II (W)
۳
۲
FC Ingolstadt 04 (W)
Finished
۱۵:۳۰
North Macedonia
First League
Makedonija GjP
۱
۱
FC Struga Trim & Lum
Finished
۱۵:۳۰
Bregalnica Stip
۱
۳
Rabotnicki Skopje
Finished
۱۶:۳۰
Romania
Liga III, Seria 7
Vointa Lupac
۱
۰
CS Jiul Petrosani
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Regionalliga Southwest
VfB Stuttgart II
۰
۰
FC Homburg 08
Finished
۱۵:۳۰
Bahlinger SC 1929
۱
۲
FSV Frankfurt
Finished
۱۵:۳۰
VfR Wormatia Worms
۰
۱
TSG 1899 Hoffenheim II
Finished
۱۵:۳۰
FC Astoria Walldorf
۰
۰
KSV Hessen Kassel
Finished
۱۵:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Gotaland
Ariana FC
۲
۰
IFK Berga
Finished
۱۵:۳۰
Nosaby IF
۲
۱
Osterlen FF
Finished
۱۵:۳۰
Rappe GOIF
۲
۱
Eslovs BK
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Baden-Wurttemberg
FV Ravensburg
۳
۱
FSV 08 Bissingen
Finished
۱۵:۳۰
Goeppinger SV
۴
۱
SSV Reutlingen 05
Finished
۱۵:۳۰
Neckarsulm Sport Union
۱
۰
Freiburger FC
Finished
۱۵:۳۰
SV Oberachern
۰
۲
TSG Backnang
inprogress
۱۷:۰۰
Offenburger FV
۰
۶
SV Stuttgarter Kickers
inprogress
۱۷:۰۰
FSV Hollenbach
۲
۰
FC Holzhausen
Finished
۱۷:۰۰
Norway
3. Division avd. 4
IF Fram Larvik
۲
۱
Follo Fotball Ski
Finished
۱۵:۳۰
Vindbjart FK Vennesla
۶
۲
Uraedd FK
Finished
۱۵:۳۰
Pors Grenland
۲
۱
SK Sprint-Jeloy
Finished
۱۵:۳۰
Randesund
۱
۳
Halsen
Finished
۱۵:۳۰
Fredrikstad 2
۳
۱
Mandalskameratene
Finished
۱۶:۳۰
Morocco
Botola 2
Ittihad Khemisset
-
-
Renaissance Zemamra
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰